| Plaats van herkomst: | Zhejiang, China |
|---|---|
| Merknaam: | YOKG or OEM |
| Certificering: | CE,TUV |
| Model Number: | SC1-09, SC1-12,SC1-18,SC1-25,SC1-32,SC1-40,SC1-50,SC1-65,SC1-80,SC1-95 |
| Minimum Order Quantity: | 500 |
| Verpakking Details: | Standaard exportverpakking of volgens de vraag van de klant |
| Delivery Time: | 10 DAYS |
| Payment Terms: | T/T,L/C |
| Nominale spanning: | 220Vac | Beschermingsniveau: | IP20 |
|---|---|---|---|
| Nominale stroom: | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A | Geschat Operationeel Voltage: | 220Vac |
| Isolatievoltage: | 690VAC | Nominale operationele stroom: | 60A |
| Mechanische Duurzaamheid: | 3600/u | Aantal Polen: | 3 |
| Markeren: | SC1 3 polen contactor,220VAC 3 polen contactor,Industriële 220 V AC-contactor |
||
De 3-polige wisselstroomcontactor is een hoogwaardig elektrisch onderdeel dat is ontworpen voor industriële en commerciële toepassingen.dit product biedt veelzijdigheid en gemak voor verschillende elektrische systemenHet is een essentieel onderdeel van elk elektrisch systeem en zorgt voor veiligheid en efficiëntie in de werking.
| Productnaam | 3 polen wisselstroomcontactor |
|---|---|
| Nominale bedrijfsstroom | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| Nominale spanning | 220VAC |
| Stromfrequentie | 50/60Hz |
| Mechanische uithoudingsvermogen | 3600/h |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Installatiemethode | Rails of schroeven |
| Isolatiespanning | 690VAC |
| Nominale bedrijfsspanning | 220VAC |
| Nominale stroom | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| Belangrijkste kenmerken | 1NO+1NC-contacten, geschikt voor gebruik met DIN-spoor- of schroefinstallaties |