| Geschatte het verwarmen stroom | 40A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Aantal polen | 3 |
| rol | AC |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Mechanische uithoudingsvermogen | 3600/h |
|---|---|
| Aantal hulpcontacten | 3 |
| Installatiemethode | Schroef OF DIN RAIL |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Geschat Isolatievoltage | 690VAC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 25A, 40A |
|---|---|
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 1NC+1NO |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
|---|---|
| Gebruiksgelegenheid | huishouden, hotels, flat |
| Gebruikscategorie | Ac-1, AC-7a, AC-7b |
| Product | Miniatuurac schakelaar |
| Norm | IEC/EN61095 |
| Aantal pool | AC1, AC3 |
|---|---|
| Het Leven van het product | 10000 duizenden |
| Hulpcontact | 1NO+1NC, 2NO+2NC |
| Frequentie | AC50/60Hz |
| Brand name | YOKG, OEM |
| Isolatievoltage | 690VAC |
|---|---|
| Geschat Isolatievoltage | 690VAC |
| Aantal Polen | 3 |
| Nominale spanning | 220Vac |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Productnaam | AC schakelaar voor de condensator van de omschakelingsshunt |
|---|---|
| Geschatte frequentie | 50/60Hz |
| Elektriciteitstype | AC |
| Hoofdkringsclassificatie | 220V, 380V, 660V |
| De manieren van installeren | 35mm DIN spoor of schroeven |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 40A |
|---|---|
| Huidige waaier | 9A, 12A, 18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A, 80A, 95A |
| Productnaam | Ac schakelaar |
| Hulpcontact | 1NO+1NC 1NO 1NC |
| Modelnummer | LC1D |
| Rolvoltage | 24-480V |
|---|---|
| Rol | AC |
| Fase | 3 |
| Polen | 3 |
| Huidig | 210A |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Het elektroleven | 100000 |
| Het mechanische leven | 1000000 |
| Ui | 500V |