| Type | Thermisch Relais |
|---|---|
| Geschatte stroom | 23-93A |
| Hulp | 1NO+1NC |
| Geschatte frequentie | 50-60 Herz |
| Spelden | 3 |
| Gebruik | Bescherming |
|---|---|
| Voltage | 230/240V tot 660V |
| Huidig | 0.1-93A |
| Grootte | Miniatuur |
| Punt | Thermisch relais |
| Contactlading | Lage Macht, Hoge Macht |
|---|---|
| Huidig | 0.1-93A |
| Frequentie | 50Hz, 60Hz |
| Steekproef | Aanvaardbaar |
| Productnaam | Thermisch Relais |
| Interne structuur | AC schakelaar, thermisch relais, micro- schakelaar |
|---|---|
| OEM embleem | Beschikbaar |
| Elektriciteitstype | AC |
| Geschatte frequentie | 50/60 Herz |
| Fase | 3 |
| Contactpunt | 30% zilver, 85%-zilver |
|---|---|
| Fase | 3 |
| Productnaam | AC Schakelaar |
| Geschat isolatievoltage Ui (V) | 690V |
| Het mechanische leven | 10.000.000 keer |
| productnaam | Magnetische starter en motorstarter |
|---|---|
| Spanning hoofdcircuit | 24-400V |
| Rolvoltage | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Sollicitatie | AC-motor |
| Geschatte werkende stroom | 25A, 32A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Bescherming | IP55 |
| Geschatte werkende stroom | 9A, 12A, 18A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Rol | AC |
| Geschatte werkende stroom | 25A, 32A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Bescherming | IP55 |
| Geschatte werkende stroom | 40A, 50A, 65A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Controle | 2 drukknoppen |