| Geschatte werkende stroom | 80A, 95A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Bescherming | IP55 |
| Geschatte werkende stroom | 9A, 12A, 18A |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic Zilveren Koper |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Rol | AC |
| Geschatte werkende stroom | 9A-95A |
|---|---|
| Materiaal | Plastiek, metaal |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Bescherming | IP55 |
| Doel | Motor Magnetische aanzet |
| Geschatte werkende stroom | 80A, 95A |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Plastic Zilveren Koper |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Bescherming | IP55 |
| Nominale isolatiespanning | 690V |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Type | Motorbescherming |
| Nominale stroom (A) | 9A 12A 18A 25A 32A 40A 50A 65A 80A 95A |
| Productnaam | AC Contactor Motor Magnetische Starter |
| Hulpcontact | NO/NC |
|---|---|
| Hoofdcircuit Beoordelingsstroom | 12a |
| Elektriciteitstype | AC |
| Montagetype | Rail |
| Productnaam | AC-schakelaar |
| Sollicitatie | Motorcontrole |
|---|---|
| Type | Air Magnetic Electric AC Contactor |
| Productnaam | AC-schakelaar |
| Nominale stroom | 9A-95A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Geschatte het verwarmen stroom | 25A, 40A |
|---|---|
| Polen | 3 |
| Hulpcontact | 1NC+1NO |
| Kleur | Wit oranje |
| Frequentie | 50/60 hz |
| Productnaam | Magnetische Aanzet, Motoraanzet |
|---|---|
| Netstroomclassificatie | 9amp-95A |
| Rolvoltage | 24V 36V 48V 110V 220V 230V 240V 380V 400V |
| Toepassing | AC Motor |
| Fase | 3 |
| Productnaam | Ac magnetische schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | AC Motor |
| Type | Schakelaar |
| Rolvoltage | 220V - 690V |
| Hoofdcircuit Rating Stroom | 25A |