| Geschatte het verwarmen stroom | 20A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947 |
| Hulpcontact | NO/NC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 40A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | NO/NC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A |
|---|---|
| Nominale isolatiespanning | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 1 NEE of 1NC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 60A, 80A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947 |
| Hulpcontact | NO/NC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 110A |
|---|---|
| Nominale isolatiespanning | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947 |
| Hulpcontact | 1 NO+1 NC |
| Huidig | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Hulpcontact | 1 NO+1 NC |
| Rol | AC |
| Type | AC Schakelaar |
|---|---|
| Contactpunt | zilver |
| Hulpcontact | 1 GEEN of 1NC, 1NO+1NC |
| Geschatte Stroom | 20A-110A |
| Elektriciteitstype | AC |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 9A-95A |
|---|---|
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
| Elektriciteitstype | AC |
| Het hoofdvoltage van de Kringsclassificatie | 220-690V |
| Fase | 3 |
| Merknaam | YOKG/OEM |
|---|---|
| Nominale spanning hoofdcircuit | 220V |
| Modelnummer | CJX2-65 |
| Aantal Pool | 3 |
| Neem contact op met Marterial | Puur zilver |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 40A |
|---|---|
| Fase | 4 |
| Elektriciteitstype | AC |
| Merknaam | YOKG/OEM |
| Het Leven van het product | keer 150.000 |