| Rolvoltage | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| punten | Ac schakelaar |
| Toepassing | hulpcontactblok, tijdopnemervertraging enz. |
| Huidige waaier | 9A, 12A, 18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A, 80A, 95A |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Productnaam | AC-schakelaar |
|---|---|
| Hoofdcircuit Rating Stroom | 6A 9A 12A |
| Rolvoltage | 12V 24V 36V 48V 110V 220V 380V |
| Type | LC1K |
| Installatie | Spoor of Schroef |