| rol | AC |
|---|---|
| Toepassing | huishouden, hotels, flat |
| Hoofdkringsclassificatie | 63A |
| Graad van bescherming | IP20 |
| Voltage | 24V, 48V, 110V, 230V |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Het mechanische leven | 1000000 |
| Norm | IEC/EN61095 |
| Gebruiksgelegenheid | huishouden, hotels, flat |
| Geschat isolatievoltage | 220V 380V 660V |
|---|---|
| Fase | 3 |
| Frequentie | 60/50 Herz |
| Productnaam | Elektrische schakelaar |
| Huidig | 40A |
| Modelnummer | Lx1-D schakelaarrol |
|---|---|
| Elektriciteitstype | AC |
| Aantal Polen | 3 |
| Fase | 3 |
| Geschat isolatievoltage | tot 690V |
| Montage-type | DIN Rail |
|---|---|
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Frequentieclassificatie | 50/60HZ |
| Materiaal van de behuizing | Plastic |
| Verontreinigingsgraad | Klasse 3 |
|---|---|
| Materiaal van de behuizing | Plastic |
| Standaardspanning | 220 V |
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
| Frequentieclassificatie | 50/60HZ |
| Polen | 1P |
|---|---|
| Huidig | 25amp, 40amp, 63amp, 100amp |
| Steun | DIN-installatie van het spoorth35-7.5 de opzettende spoor |
| Productnaam | Enige poolac huishouden modulaire schakelaar |
| Norm | IEC/EN61095 |
| Verpakking Details | Standaard export kartonnen verpakking of volgens de eisen van de klant |
|---|---|
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Place of Origin | China |
| Merknaam | YOKG |
| Certificering | CE, TUV |
| Hulpcontact | 1NO+1NC |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Elektriciteitstype | AC |
| Aantal polen | 3 |
| Rolvoltage | 24V-660V |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Het elektroleven | 100000 |
| Rol | AC |
| OEM | Beschikbaar |