| Geschat werkend voltage | 220V, 24V, 48V, 110V |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -5℃~+40℃ |
| Nominale bedrijfsvermogen | 2.2 kW |
| Aantal Polen | 4 Polen, 2 Polen |
| Het mechanische leven | 100,0000 Keer |
| Productnaam | Modulaire Schakelaarhelper |
|---|---|
| Elektriciteitstype | AC |
| Steun | DIN-Spoor |
| OEM | Aanvaardbaar |
| merk | YOKG |
| Installatiemethode | Schroef OF DIN RAIL |
|---|---|
| Aantal hulpcontacten | 3 |
| Stromfrequentie | 50/60HZ |
| Geschat Isolatievoltage | 690VAC |
| Isolatievoltage | 690VAC |
| Omgevingstemperatuur | -5℃~+40℃ |
|---|---|
| Nominale bedrijfsvermogen | 2.2 kW |
| De geschatte Impuls weerstaat Voltage | 4kV |
| Het mechanische leven | 100,0000 Keer |
| Geschat werkend voltage | 220V, 24V, 48V, 110V |
| Frequentie | 50Hz |
|---|---|
| Merk | OEM |
| Installatiemethode | DIN-Spoor |
| Aantal Polen | 3P, 2P, 4P |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Beschermingsniveau | IP20 |
|---|---|
| Installatiemethode | Schroef OF DIN RAIL |
| Geschat Operationeel Voltage | 220Vac |
| Isolatievoltage | 690VAC |
| Aantal Polen | 3 |
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig kunststof zilveren koper |
| Hoogwaardig kunststof zilveren koper | Airconditioning |
| Nominale spanning hoofdcircuit | Nominale spanning hoofdcircuit |
| Modelnummer | 3TF |
| Industrieel Type | Ac-3 |
|---|---|
| Productnaam | Ac schakelaar |
| Toepassing | Het controleren AC Motor |
| Frequentie | 50HZ/60HZ |
| Elektriciteitstype | AC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Hulpcontact | 2NO+2NC |
| Type | AC Schakelaar |
| Geschatte frequentie | 50/60 Herz |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Ratredstroom | tot 110A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 220V, 400V, 690V |
| Fase | 3 |
| Hulpcontact | 1NO+1NC |
| Type | AC elektroschakelaar |