| Hulpcontact | NO/NC |
|---|---|
| Hoofdcircuit Beoordelingsstroom | 12a |
| Elektriciteitstype | AC |
| Montagetype | Rail |
| Productnaam | AC-schakelaar |
| Installatiemethode | Schroef |
|---|---|
| Het mechanische leven | 10 miljoen |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Grootte | 72mm*72mm*90mm |
| Omgevingstemperatuur | -25℃~+55℃ |
| Geschatte Stroom | 20A |
|---|---|
| Aantal Polen | 3P |
| Isolatieklasse | F |
| Installatiemethode | Schroef |
| Opzettend Type | DIN-Spoor |
| Geschatte het verwarmen stroom | 40A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | NO/NC |
| Contacten | 2NO, 2NC, 1NO+1NC |
|---|---|
| Elektriciteitstype | AC |
| Contactenmateriaal | Zilveren punt |
| Steun | Steun |
| Het schatten stroom | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Frequentie | 50HZ, 60HZ |
|---|---|
| Aantal Polen | 1,2,3,4 |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
| contact | 2NO, 2NC, 1NO+1NC |
| Voltage | 230V, 110V, 48V, 24V |
| Productnaam | Ac magnetische schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | AC Motor |
| Type | Schakelaar |
| Rolvoltage | 220V - 690V |
| Hoofdcircuit Rating Stroom | 25A |
| Naam van het product | Huishoudenac Schakelaar |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 100A |
| Nominale spanning | 220V, 110V, 24V |
| Geschat werkend voltage | 220V |
| Omgevingstemperatuur | -25℃~+40℃ |
| Mechanische Duurzaamheid | 3600/u |
|---|---|
| Isolatievoltage | 690VAC |
| Installatiemethode | Schroef OF DIN RAIL |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Aantal hulpcontacten | 3 |
| Sollicitatie | Motorcontrole |
|---|---|
| Type | Air Magnetic Electric AC Contactor |
| Productnaam | AC-schakelaar |
| Nominale stroom | 9A-95A |
| Frequentie | 50/60Hz |