| Type | AC-schakelaar |
|---|---|
| Nominale verwarmingsstroom | tot 550 A |
| Standaard | IEC 60947-4-1 |
| Kwaliteit | zilveren contact of kopercontact |
| Fase | 3 |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 220V, 400V, 690V |
| Hulpcontact | 1NO+1NC |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Elektriciteitstype | AC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Hulpcontact | 2NC+2NO |
| Type | AC Schakelaar |
| Kleur | Wit |
| Certificaat | CE, CITIZENS BAND, TUV |
| Electricity Type | AC |
|---|---|
| Power | 120W |
| Number Of Positions | 2 |
| Main Circuit Rating Current | 9A-18A |
| Type | Starter Switch |
| Nominale operationele stroom | 60A |
|---|---|
| Aantal hulpcontacten | 3 |
| Stromfrequentie | 50/60Hz |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Geschat Isolatievoltage | 690VAC |
| Contactpunt | 30% zilver, 85%-zilver |
|---|---|
| Fase | 3 |
| Productnaam | AC Schakelaar |
| Geschat isolatievoltage Ui (V) | 690V |
| Het mechanische leven | 10.000.000 keer |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 9A-95A |
|---|---|
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
| Elektriciteitstype | AC |
| Het hoofdvoltage van de Kringsclassificatie | 220-690V |
| Fase | 3 |
| Model | CJX2 reeks |
|---|---|
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | Tot 95A |
| Aantal pool | 4 |
| Rol | AC |
| Plaats van Oorsprong | Zhejiang, China |
| Type | Schakelaar |
|---|---|
| Nominale spanning hoofdcircuit | 24V 110V 220V 380V |
| productnaam | F4-11 Hulpcontact |
| Voorwaarde | 100%new |
| Frequentie | 50Hz/60Hz |
| Type | Gelijkstroom-Schakelaar |
|---|---|
| Elektriciteitstype | Gelijkstroom |
| Ononderbroken plicht | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 125A |
| OEM | Beschikbaar |
| Aantal Polen | 3 |