| Merknaam | YOKG/OEM |
|---|---|
| Nominale spanning hoofdcircuit | 220V |
| Modelnummer | CJX2-65 |
| Aantal Pool | 3 |
| Neem contact op met Marterial | Puur zilver |
| Spanning hoofdcircuit | 36V tot 440V |
|---|---|
| Installatie | Rail of schroef |
| Frequentie | AC50/60Hz |
| Kleur | Zwart-wit |
| Aantal pool | 3 |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A |
|---|---|
| Nominale isolatiespanning | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 1 NEE of 1NC |
| Rolvoltage | 220V/110V/24V/380V |
|---|---|
| Frequentieclassificatie | 50/60hz |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Omgevingstemperatuur | -5℃ aan +40℃ |
| Huidige Classificatie | 40A |
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
|---|---|
| Verontreinigingsgraad | Klasse 3 |
| Aantal Polen | 3 |
| Bijlagemateriaal | Plastiek |
| Opzettend Type | DIN-Spoor |
| Polen | 2, 4 |
|---|---|
| Certificaat | CE, CB, TUV |
| Het elektroleven | 100.000 keer |
| hulp | Beschikbaar |
| Punt | Magnetische Schakelaar |
| Rolvoltage | 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, 240V, 380V, 415V |
|---|---|
| punten | Ac schakelaar |
| Toepassing | hulpcontactblok, tijdopnemervertraging enz. |
| Huidige waaier | 9A, 12A, 18A, 25A, 32A, 40A, 50A, 65A, 80A, 95A |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Huidig | 20A, 25A, 32A, 40A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 220V, 400V, 690V |
| Fase | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 1NO+1NC |
| Fase | 3 |
|---|---|
| Spanning hoofdcircuit | 220V, 480V |
| Elektriciteitstype | AC |
| Type | Ac schakelaar |
| Frequentie | AC 50/60Hz |
| Volt | Maximaal wisselstroom 690V |
|---|---|
| Verbindend systeem | Krimp verbinding |
| Geslacht | Zilveren punt |
| Amp | 6A tot 150A |
| Functie | Gewend aan AC |