| Geschatte het verwarmen stroom | 25A, 40A |
|---|---|
| Polen | 3 |
| Hulpcontact | 1NC+1NO |
| Kleur | Wit oranje |
| Frequentie | 50/60 hz |
| Omgevingstemperatuur | -5℃ aan +40℃ |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
| Aantal Polen | 3 |
| Huidige rating | 40A |
| Temperatuurwaaier | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| Polen | 3P |
| Hulpcontact | 2NO+2NC |
| Type | Magnetische Schakelaar |
| Kleur | Wit |
| Huidig | 20A, 32A, 40A, 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Hulpcontact | 1 NO+1 NC |
| Rol | AC |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A, 60A, 80A, 100A, 110A, 135A |
|---|---|
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 2NC+2NO |
| Type | AC schakelaar |
| Nummer van de contactpersoon | 3P+NC+NO |
|---|---|
| Spanning hoofdcircuit | Wisselstroom 24V 48V 110V 220V 380V 440V |
| Installatie | Rail of schroef |
| UE | Wisselstroom 24 36 110 220 380V |
| Frequentie | AC50/60Hz |
| Productnaam | Hulpcontact |
|---|---|
| Toepassing | AC schakelaar |
| Type | La1-DN Reeks |
| Elektriciteitstype | AC |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Productnaam | AC Magnetische Schakelaar |
|---|---|
| Aantal pool | 3 |
| Fase | 3 |
| Nominale spanning | 24V-690V |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 9A-630A |
| Type | AC Schakelaar |
|---|---|
| Contactpunt | zilver |
| Hulpcontact | 1 GEEN of 1NC, 1NO+1NC |
| Geschatte Stroom | 20A-110A |
| Elektriciteitstype | AC |
| Contactpunt | 30% zilveren punt, het zilveren punt van 85% |
|---|---|
| Aantal Polen | 3 |
| Productnaam | AC Schakelaar |
| De hoofdstroom van de Kringsclassificatie | 9 |
| Geschat isolatievoltage Ui (V) | 690V |