| Temperatuurwaaier | -5℃--+40℃ |
|---|---|
| Polen | 3P |
| Hulpcontact | 2NO+2NC |
| Type | Magnetische Schakelaar |
| Kleur | Wit |
| Product | Miniatuurac huishoudenschakelaar |
|---|---|
| Norm | IEC/EN61095 |
| Gebruikscategorie | Ac-1, AC-7a, AC-7b |
| Huidig | 25A, 40A, 63A, 100A |
| Merk | YOKG |
| Contactmateriaal | Zilver of Koper |
|---|---|
| Frequentieclassificatie | 50/60hz |
| Omgevingstemperatuur | -5℃ aan +40℃ |
| Opzettend Type | DIN-Spoor |
| Beveiligingsniveau | IP20 |
| Montage-type | DIN Rail |
|---|---|
| Verontreinigingsgraad | Klasse 3 |
| Aantal Polen | 3 |
| Installatiecategorie | III |
| Huidige rating | 40A |
| Geschatte het verwarmen stroom | 80A, 90A, 100A, 160A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 220V, 380V, 500V, 660V |
| Hulpcontact | 2NO+2NC |
| Type | AC Schakelaar |
| Geschatte frequentie | 50/60 Herz |
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
|---|---|
| productnaam | AC Huishoudenschakelaar |
| steun | Op DIN-installatie van het spoorth35-7.5 de opzettende spoor |
| OEM | Beschikbaar |
| Geschatte Frequentie | 50Hz, 60Hz |
| Materiaal | Hoge Norm Plastic Zilveren Koper |
|---|---|
| Type | Huishouden miniatuurschakelaar |
| Elektriciteitstype | AC |
| Het hoofdvoltage van de Kringsclassificatie | 24VAC, 48VAC, 110VAC, 230VAC |
| Fase | 2 |
| Geschatte het verwarmen stroom | 20A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 690V |
| Polen | 3 |
| Norm | IEC60947 |
| Hulpcontact | NO/NC |
| Elektrische classificatie | 25A, 40A, 63A, 100A |
|---|---|
| Het elektroleven | 100000 |
| Het mechanische leven | 1000000 |
| UI | 500V |
| Gebruiksgelegenheid | huishouden, hotels, flat |
| Geschatte het verwarmen stroom | 50A, 60A, 80A, 110A |
|---|---|
| Geschat isolatievoltage | 220V, 400V, 690V |
| Norm | IEC60947-4-1, GB14048.4 |
| Hulpcontact | 1NO+1NC |
| Verontreinigingsgraad | klasse 3 |